Glowyskinshop.com

TIAM AC Fighting Spot Rx Cream 30gr

Lek 1,690
Kremi TIA'M AC Fighting Spot Rx është një krem qetësues që ndihmon në zbehjen e njollave, puçrrave dhe zbeh hiperpigmentimin me ndihmën e 10% niacinamide dhe 7% zinku.Një krem lokal për kujdesin e akneve që zvogëlon dhe qetëson aknet ekzistuese dhe ndihmon në zbehjen e shenjave të kuqe ose kafe nga aknet.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi