Glowyskinshop.com

The saem Silk Hair Style Fix Gel300ml

Lek 1,190
siguron mbajtje të fortë dhe afatgjatë për flokët. Përmban aminoacide mëndafshi dhe 10 vajra bimore për të ushqyer flokët e dëmtuar për një pamje natyrale me shkëlqim. Kontribuon në elasticitetin e flokëve dhe ju ndihmon të krijoni stilin e flokëve që dëshironi. Kompleksi Black Food ndihmon në ushqyerjen e lekures se kokës për të mbajtur flokët të fortë dhe të shëndetshëm. Thahet shpejt me një përfundim jo ngjitës dhe një aromë delikate me lule frutash. 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi