Glowyskinshop.com

The saem Perfumed Hand Essence Warm Cotton 30ml

Lek 690
Krem duarsh me një aromë të këndshme luleje pambuku. Ndihmon në pakësimin e rrudhave dhe zbardhon njollat në duar. I mban duart e hidratuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi