Glowyskinshop.com

The saem Perfumed Hand Essence Grapefruit 30m

Lek 690
Krem duarsh me një aromë të këndshme grapefruit. Ndihmon në pakësimin e rrudhave dhe zbardhon njollat në duar. I mban duart e hidratuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi