Glowyskinshop.com

The Saem Perfumed Hand Cream Apricot 30ml

Lek 690

Krem duarsh me një aromë të këndshme kajsie. Ndihmon në pakësimin e rrudhave dhe zbardhon njollat në duar. I mban duart e hidratuara.

 Përdorimi: aplikoni kremin në duar të pastra dhe masazhojeni.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi