Glowyskinshop.com

The saem Perfumed Body Moisturizer Cherry Blossom

Lek 1,190

Një hidratues trupi me një aromë freskuese qershie. Qëndrueshmëri e gjatë dhe shume hidratuese.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

-Si të përdorni
Aplikojeni produktin në mënyrë të barabartë në të gjithë trupin që është pastruar dhe më pas bëni një masazh të butë për të ndihmuar në përthithjen e përsosur.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi