Glowyskinshop.com

The saem Eco Soul Powerproof Super Slim Eyeliner BR01 Thrill Brown

Lek 490
Lapsi I syve në trajtë xheli ka një majë prej 2 mm, e cila garanton një aplikim précis. Formula është kundër ujit dhe yndyrës, dhe zgjat me orë të tëra.
The saem Glow Stay Stick Shadow BE01 Slip Beige
Jepini syve tuaj një look natyral dhe plot shkëlqim me lapsin e tonit të szve, tepër I rehatshëm për udhetime, plot pigment dhe me xixa fine. Aplikojeni në vend të pudrës së syve.
The saem Perfumed Hand Cream Baby Powder 30ml
Krem duarsh me një aromë të këndshme kajsie. Ndihmon në pakësimin e rrudhave dhe zbardhon njollat në duar. I mban duart e hidratuara.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi