Glowy Skin Albania

THE PLANT BASE Time Stop Vitamin Ampoule 30ml

Lek 1,990

Ktheni shenjat e plakjes me këtë ampulen Time Stop Vitamin Ampoule!

E mbushur me bakuchiol për të zbutur linjat e imëta, acid hialuronik për të rritur nivelet e lagështisë dhe katërmbëdhjetë lloje vitaminash për të rigjallëruar lëkurën, kjo ampulë e fuqishme është një domosdoshmëri për të ankoruar çdo rutinë të kujdesit kundër plakjes së lëkurës. Përbërës shtesë prej 83% ekstrakti i luleve të qershisë Jeju ofron një nxitje ndriçimi.

Për t'u përdorur, aplikoni në mënyrë të barabartë një deri në dy pika në fytyrë . Përndryshe, përzieni një ose dy pika me produkte të tjera të kujdesit të lëkurës për të përforcuar efektet kundër plakjes.


 E formuluar pa ngjyrues dhe aroma artificiale, kjo ampulë është e përshtatshme edhe për lëkurën e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi