Glowyskinshop.com

The Face Shop Real Nature Pomegranate Face Mask 20g

Lek 490

Maska rikthen vitalitetin e lëkurës tuaj në pak minuta. Gjithashtu garanton një lëkurë me njolla më të zbehura pas përdorimit, duke e lënë të hidratuar dhe të fresket. .

Përdorimi: 1. Pastroni fytyrën dhe vendosni toner 2. Aplikoni sheet mask njëtrajtësisht në fytyrë dhe e mbani 10-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi