Glowyskinshop.com

THANKYOU FARMER Be Beautiful Natural BB Cream SPF30+ PA++ 40ml (dy ngjyra)

Lek 3,390

Kremi BB Beautiful Natural kombinon përfitimet e kujdesit të lëkurës dhe kozmetikës së bashku në një shishe me mbulim natyral që fsheh të metat për ta bërë lëkurën tuaj të duket natyrale dhe te pastër pa e renduar. 
Ky bb cream eshte diku midis një kremi hidratues dhe fondatinës, synon të hidratojë, mbrojë dhe korrigjojë natyrshëm tonin e pabarabarte te  lëkurës. Optimizon gjendjen e lëkurës me përfitime hidratuese, përbërës ushqyes, kontroll kundër rrudhave, mbrojtje UV dhe veti zbardhuese. Vjen në një teksturë kremoze që përfundon mat pa pasur nevojë për pudër fiksuese.

Niacinamide ne perberje promovon shkëlqimin e lëkurës dhe ndihmon me njollat ​​e errëta. Adenozina ndihmon në zvogëlimin e pamjes së rrudhave duke energjizuar sipërfaqen e lëkurës, duke promovuar kështu një çehre të lëmuar rinore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi