Glowyskinshop.com

THANKYOU FARMER Be Beautiful Luminous CC Cream SPF30+ PA++

Lek 3,390
Beautiful Luminous CC Cream është një krem ​​korrigjues, ideal për këdo që pëlqen një produkt shumëfunksional. Përmban perla mikro vezulluese që i japin lëkurës shkëlqim rrezatues pa vënë as highlighter.

Produkt trefunksional për kujdesin ndaj diellit, grimin dhe zbardhuesin/korrigjimin e rrudhave. Ai përmban Niacinamide, një përbërës që ndriçon lëkurën, Adenozinë që ndihmon në reduktimin e rrudhave dhe linjave të imëta, dhe acid hialuronik për një grim të përsosur afatgjatë. Gjithashtu bllokon si UVA ashtu edhe UVB që shkaktojnë dëme, plakje dhe acarim të lëkurës.Ka veti hidratuese, zbardhuese dhe siguron mbrojtje ndaj rrezeve ultraviolet ndërsa përmban agjentë kundër plakjes. Mund ta përzieni me make up-in tuaj për një efekt më shkelqyes. I jep jetëgjatësi grimit tuaj.
Për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi