Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER TRUE WATER LIGHT GEL CREAM

Lek 3,790
Kremi True Water Light Gel mbush lëkurën me hidratimin që i nevojitet pa lënë ndjesi yndyre. Formula hidratuese xhel siguron hidratim të lëkurës, duke e lënë atë të duket e lëmuar dhe elastike ditë pas dite. Ka një strukturë të lehtë dhe konsistencë për thithje të shpejtë dhe përfundim të freskët. Rimbush lagështinë e lëkurës tuaj me ekstraktin Paeonia Japanoica, një kompleks ekstraktesh bimore të fermentuara që ndriçojnë lëkurën dhe trajtojnë problemet e pigmentimit. E formuluar me acid hialuronik, e lë lëkurën tuaj të mëndafshtë dhe të lëmuar.
Acidi hialuronik, një hidratues që gjendet natyrshëm në lëkurë, tërheq lagështinë dhe e kyc atë brenda lekures. Përbërësit natyralë hidratues si Inositol, Trehalose, Panthenol dhe Betaine ndihmojnë në rigjallërimin e lëkurës së dehidratuar, ndërsa ekstrakte të tjera me origjinë bimore qetësojnë lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar.

Mënyra e përdorimit: Në hapin e fundit të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës, merrni një sasi të përshtatshme kremi xhel dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi