Glowyskinshop.com

Thank You Farmer True Water Light Emulsion 135ml

Lek 3,190

Ky emulsion përmban përbërës për hidratim intensiv, kontrollon sekretimin e tepërt të sebumit dhe ekuilibrin vaj-ujë. Ideale për llojet e lëkurës së yndyrshme dhe të kombinuara, ky formulim përmban një përzierje përbërësish që sjellin përfitime të jashtëzakonshme:

Inositol: Hidraton thellësisht lëkurën, duke promovuar një teksture të shëndetshme dhe të lemuar.
Trehaloza: Kontrollon në mënyrë efektive sebumin, duke parandaluar yndyrën dhe shkëlqimin e tepërt.
Beta-glukan: Trajton problemet e lëkurës, duke promovuar një pamje më të qartë dhe më të lëmuar.
Acidi hialuronik: Mbyll lagështinë, duke e mbajtur lëkurën tuaj tërësisht të hidratuar.
Ekstrakti Laminaria Japonica: Përmirëson strukturën e lëkurës, duke e lënë atë të ndjehet e lëmuar dhe e rafinuar.
Të jeni të sigurt, emulsioni hidratues i është nënshtruar testeve rigoroze dermatologjike, duke u siguruar që nuk është irritues dhe i sigurt për lëkurën tuaj.

Përjetoni transformimin e jashtëzakonshëm pasi ky emulsion bën magjinë e tij, duke ju siguruar një teksture të hidratuar, të ekuilibruar dhe të rinovuar.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi