Glowyskinshop.com

Thank You Farmer True Water Deep Toner 150ml

Lek 2,990

Toneri True Deep Water nga Thank You Farmer është krijuar si një pije që shuan etjen për lëkurën tuaj! Ky xhel toner ultra-hidratues përdor përbërës të freskët të fermës për të hidratuar dhe forcuar barrierën natyrale të lagështisë së lëkurës suaj.

Ideale për llojet e lëkurës së dehidratuar, kjo formulë freskuese është e mbushur me përbërës hidratues si acidi hialuronik, kolagjeni i tretshëm në ujë dhe aloe vera me lëng (e cila gjithashtu ofron një efekt qetësues)

Ekstrakti i rrënjës së Yam dhe Inositol ndihmojnë në krijimin e një barrierë lagështie mbi lëkurë për të bllokuar hidratimin.

Ky tonik ka një teksturë të mrekullueshme xhel me vesë që përthithet shpejt dhe e lë lëkurën menjëherë të ngopur dhe të hidratuar.

Perberesit: 

Water, Glycerin, Methylpropanediol, Niacinamide, Piper Methysticum Leaf/​Root/​Stem Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Arctium Lappa Root Extract, Phellinus Linteus Extract, Portulaca Oleracea Extract, Pueraria Thunbergiana Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Paeonia Lactiflora Root Extract, Cnidium Officinale Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Soluble Collagen, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​VP Copolymer, Coceth-7, Betaine, Xanthan Gum, Adenosine, Carbomer, Disodium EDTA, Tromethamine, Polyquaternium-51, Glycosyl Trehalose, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Raffinose, Biosaccharide Gum-1, Inositol, Lecithin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Fragrance, 1,2-Hexanediol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Ci 42090, Ci 19140, Limonene

 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi