Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER TRUE WATER DEEP SERUM EX 60ml

Lek 3,490

Serum hidratues i thellë me Ginseng dhe Tumerik (curcuma), centella asiatica dhe ceramide për hidratim të menjëhershëm, rritje të shkëlqimit, trajtim te rrudhave dhe rimbushje të lagështisë. Ka një formulë të pasuruar ne vitamina që absorbohet menjëherë pas kontaktit me lëkurën tuaj, duke dhënë hidratim afatgjate pa lene ndjesi yndyrore. Cilësia unike e koncentruar e formuluar me Phyto-mucin të nxjerrë nga rrënjët Dioscorea japonica absorbohet shpejt për të rritur nivelin e lagështisë së lëkurës dhe adreson shkakun rrënjësor të thatësisë. Përbërësit funksionalë për korrigjimin e rrudhave të tilla si Adenosine, Lecithin dhe Ceramide NP korrigjojnë dehidratimin e lëkurës dhe zvogëlojnë rrudhat e imëta dhe shenjat e plakjes së parakohshme. Përveç parandalimit të dehidratimit, kjo shtresë luksoze minimizon shfaqjen e vijave të imta dhe humbjen e elasticitetit, duke e lënë fytyrën tuaj të fresket dhe rinore.

Përbërësit kryesorë:
Inositol - vitaliteti i lëkurës
Adenozina - përmirësimi i rrudhave
Lecitin - parandalon ashpërsimin e lëkurës
Ceramide 3 - barrierë lagështie e lëkurës
Ekstrakt rrënjë Yam - hidratues i thelle
Ekstrakt Portulaca -lagështi e shkëlqyeshme
Ekstrakt rrënjë Cnidium officinale - vitalitet

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës. Testi Hipoallergjik i përfunduar për të gjitha llojet e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi