Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER True Water Deep Moisture Cream EX 80ml

Lek 3,990
Nje hidratues me funksion te trefishtë Antioksidues + Forcues + Riparues! Përmban 88% përbërës hidratues duke i shtuar lekures hidratim intensiv, efekt plumping, veti shëruese dhe qetësuese. Ekstrakt i rrënjës Dioscorea Japonica 50,000 ppm dhe Acidi Hialuronik 10,000 ppm ndihmojne në ruajtjen e lagështisë dhe forcimin e barrierës së lëkurës ! Ekstrakt i gjetheve Salvia dhe Ekstrakt Centella Asiatica për qetësimin dhe rigjenerimin, Panthenol dhe Ceramide për forcimin e barrierës së lëkurës. Ekstrakti i fikut eshte i pasur ne antioksidante qe ndihmon ne rigjenerimin e lekures, beta glucan ofron hidratim te plote dhe intensiv ndersa centella asiatica, pervec vetive riparuese ndihmon dhe ne qetesimin dhe rigjenerimin e lekures.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi