Glowy Skin Albania

THANK YOU FARMER True Water Deep Moisture Cream 50 ml

Lek 3,990
Me përbërës si aloe vera , hialuronat natriumi dhe ekstrakt jamballi  kremi hidratues nga Thank you farmer ofron përfitime të menjëhershme dhe intensive hidratuese, zbutjen e lëkurës dhe përmirësimin e linjave të mimikës. Me një teksturë të pasur si mjaltë, kremi zhytet me shpejtësi në lëkurën e thatë dhe të dehidratuar, duke e rigjallëruar lëkurën pa jetë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi