Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER SUN PROJECT WATER SUN CREAM 50ml SPF50 pa+++

Lek 2,390

PSE ESHTE KULT NE KORENE E JUGUT?

Kur hidratuesi perfekt-shkrihet-me kremin kundër diellit, Thank You Farmer Sun Project Water Sun Cream SPF 50+ ka një strukturë ultra të lehtë që shpërndahet bukur-duke e mbushur lëkurën me hidratim (falë niveleve të larta të acidit hialuronik), ndërsa mbron e maksimalisht nga rrezet UVA dhe UVB. Një krem ​​hidratues dhe krem ​​kundër diellit në një, ky krem ​​luksoz i mëndafshtë mbron lëkurën pa lënë shenja te bardhe, duke lënë një përfundim të lëmuar dhe rrezatues pa asnjë ndjesi ngjitëse. Një SPF që funksionon si një krem ​​ditor ushqyes për lëkurën, ky krem dielli me SPF50  është krijuar me zgjuarsi duke pasur parasysh nevojat e lëkurës së dehidratuar.

Ekstrakti special i veshtullës ndihmon në stimulimin e ripërtëritjes së qelizave dhe minimizimin e dëmit të shkaktuar nga ekspozimi në diell. Përmban Aloe, Ekstrakt Rrënjë Hollyhock, Vaj Arre Afrikane, Inca, Omega-3 Vaj, dhe Ekstrakt Bamboo, gjithashtu përmban Fito-oligo-një përbërës anti-inflamator i patentuar që hidraton dhe qetëson lëkurën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi