Glowyskinshop.com

Thank You Farmer Sun Project Skin Relief Sun Cream SPF50+ PA++++

Lek 2,390

Thank You Farmer Sun Project Skin Relief Sun Cream SPF50+ PA++++ eshte një krem ​​dielli qetësues me teksture shume fluide që e mban lëkurën të rehatshme dhe të hidratuar pergjate gjithe dites.

Ky është një krem ​​me filtra kimik me katër filtra UV dhe i formuluar pa asnjë aromë artificiale apo alkool. Do të keni mbrojtje afatgjatë nga dielli ndërsa perberesit antiinflamatore, qetesojne lekuren, zbehin shenjat e akneve dhe hiperpigmentimin.

Miqësore me cdo tip lekure, ky krem ​​kundër diellit është testuar të jetë jo komedogjen, që do të thotë se nuk bllokon poret, duke e bërë atë një opsion të shkëlqyeshëm për ata me lëkurë të yndyrshme ose të prirur ndaj akneve.

Tekstura është si një locion i lehtë që përthithet shpejt pa kaste të bardhë, i cili është i përsosur për riaplikim. Përfundimi është mat, nuk ndjehet fare ne lekure dhe mbi te gjitha nuk bllokon poret.

Është e lehtë për t'u aplikuar dhe shtresuar, dhe përbërësit hidratues Ekstrakti i farës Chia dhe Rose of Jericho krijojnë një bazë të lëmuar duke e bërë këtë krem ​​dielli të funksionojë shkëlqyeshëm nën grim!

*8-Relieful Complex është një përzierje unike e ekstrakteve botanike të bazuara në mjekësinë tradicionale koreane që përmban ekstrakt fruti patëllxhani, ekstrakt i rrënjës Coptis Japonica, ekstrakt lulesh dorëzonjë, ekstrakt i rrënjës Angelica Gigas, ekstrakt frutash Forsythia Suspensa, Ekstrakt i rrënjës së jamballit, Cniot , dhe Ekstrakt frutash Gardenia Jasminoides

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi