Glowyskinshop.com

Thank You Farmer Sun Project Silky Calming Sun Stick SPF50+ PA++++ 14gr

Lek 2,590
Përzierja e përbërësve efektivë si Centella Asiatica, Kalamina, Acidi Aziatik, Acidi Madekasik, ndër të tjera, e bën këtë stick dielli një domosdoshmëri në rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës. Ofron mbrojtje të qëndrueshme ndaj diellit kundër rrezeve UV dhe dritës blu dhe e mban lëkurën të freskët dhe me vesë. Vetia e tij rezistente ndaj ujit ruan vlerën SPF kur ekspozohet ndaj ujit dhe djersës duke e bërë atë të përsosur për aktivitete në natyrë. Ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rigjallëron tonin e lëkurës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi