Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER SUN PROJECT LIGHT SUN ESSENCE 40 ML

Lek 2,690
Nëse jeni ende në kërkim të një kremi kundër diellit me peshë të lehtë, me spektër të gjerë që nuk ndihet ngjitës ose nuk lë ngjyrë të bardhë në lëkurë, Sun Project Light Sun Essence nga Thank You Farmer është ideali për ju.
Ky krem kundër diellit për fytyrën ka një strukturë hidratuese, që përthithet shpejt, e cila ndjehet freskuese dhe një aromë delikate kajsie. Formula ofron një fund gjysmë mat që e bën lëkurën të duket e shkëlqyeshme, jo e yndyrshme, pas aplikimit.

Përveç mbrojtjes nga rrezet ultravjollcë (UVA dhe UVB), formula kimike mbron kundër plakjes, si dhe hidraton, zbut, minimizon pamjen e poreve dhe ndihmon në riparimin e barrierës së lëkurës me përbërës si ekstrakti i gjetheve të aloe, uji i luleve të zambakut dhe lipidet e sojës.
Formula është pa vajra minerale, parabene, benzofenon, pigmente artificiale dhe klorfenezinë.

Përbërësit
Uji i luleve Nelumbo Nucifera,
Ekstrakt i gjetheve të Aloe Barbadensis,
Ekstrakt i luleve Althaea Rosea

Si të përdorni
Aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë si hapi i fundit i rutinës suaj.
Riaplikoni sipas nevojës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi