Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER RICE PURE ESSENTIAL TONER 200ml

Lek 2,090 Lek 2,790

Tonik i krijuar posaçërisht për të ndihmuar në shkëlqimin e lëkurës, zbardhjen e njollave kafe dhe ruajtjen e niveleve optimale të hidratimit .I pasur me ekstrakt orizi dhe perberës të tjerë natyralë si lulja Lotus, lulja Centaurea Cyanus dhe Centella Asiatica,ka veti antioksiduese, është kundër akneve, ka veti qetësuese dhe zbardh lëkurën. Ky toner vepron si një nxitje e menjëhershme e shkëlqimit duke ndihmuar në zbulimin e lëkurës rrezatuese duke ju  çuar një hap më pranë një çehre të pastër, me pamje të shëndetshme.Ky toner përmban 100,000 ppm ekstrakte orizi. Përmirëson strukturën e lëkurës, balancon dhe hidraton atë.Një veti shumë e rëndësishme është fakti që përbëhet nga Oriz  i cili kultivohet nga zona 100% e pastër pa ndotje 'Ganghwa Gyodong'. E testuar dhe provuar si një formulë jo irrituese. Është i përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurave,i testuar  dermatologjikisht dhe nuk testohet ne kafshe.Nuk përmban sulfate, parabene, ngjyra dhe aromë artificiale.Në Korenë e Jugut, orizi është përdorur si përbërës për kujdesin e lëkurës që nga kohët antike dhe Thank you Farmer është kujdesur që të gjitha vetitë e mrekullueshme të orizit ti sjellë brenda këtij toneri. Toneri përmban një përzierje të botanikëve dhe niacinamidit për t'ju ndihmuar që lëkura e lodhur të shkëlqejë përsëri.ajo ndihmon për të shkëlqyer fytyrën, ndërsa ruan hidratimin e nevojshëm. Rezultati? Lëkurë më e pastër, me pamje më të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi