Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER Rice Pure Clay Mask to Foam Cleanser 150ml

Lek 1,990

Ky pastrues shumëfunksional 2-në-1  punon për të detoksifikuar dhe për të pastruar lëkurën, që së pari përhapet si një maskë balte duke pastruar poret me argjile kaolinë dhe bentonite. Pasi të shtohet uji, maska ​​shkumon për t'u pastruar butësisht, për të hequr papastërtitë dhe vajin e tepërt dhe për të eksfoluar butësisht lëkurën, për një përfundim më të butë dhe më të rafinuar. I pasuruar me një përzierje të orizit, tërshërës, kuinoas, fikut dhe ekstraktit të drithërave, ky pastrues siguron hidratim dhe ushqim, ndërsa centella asiatica qetëson dhe zbut çdo skuqje. Poret do të jenë më të rafinuara, sebumi i tepërt do të shpëlahet dhe lëkura do të duket më e lëmuar dhe më elastike.
-I përshtatshëm për lekurat mikse dhe te yndyrshme!
-I testuar dermatologjikisht dhe cruelty free
Është i formuluar pa aromë artificiale, ngjyra, parabene, vaj mineral dhe silikon dhe ka një nivel pH prej 7.3-8.3.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi