Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER Pollu Free Pore Deep Cleansing Oil 200ml

Lek 3,390

Pollu Free Pore Deep Cleansing Oil eshte nje vaj pastrues që heq butësisht papastërtitë, mbetjet e makeupit, sebumin e tepërt dhe pikat e zeza. Eshte i formuluar posaçërisht për pastrim të thellë dhe për të kthyer dëmin e shkaktuar nga papastertite  dhe ndotësit. Vaji pastrues shperben cdo papasterti qe akumulohet brenda poreve, shperben komedonet,  tkurr poret dhe parandalon formimin e akneve.
Përmban 10.000 ppm Ekstrakt Herb Perilla Korean që është i pasur me lëndë ushqyese dhe antioksiduese për nje lëkurë sa me të shëndetshme.

Bazuar në përbërjen e patentuar të Pollufree, vaji i Perilla Herb depërton thellë në lëkurë, e ushqen dhe e zbut atë, forcon kapilarët dhe rrit qarkullimin e gjakut, ka një efekt shtrëngues të poreve dhe përmirëson rrudhat e imëta. Pollufree Oil Pore Deep Cleansing Oil ka efekte të fuqishme anti-inflamatore, antibakteriale dhe antioksiduese. Ai përmban Vitaminë A, C, E, Acid Linoleic, Beta-Karoten, dhe jep efekte qetësuese, hidratuese, mbrojtëse të lëkurës.
Testi i përfunduar i aplikimit njerëzor për pastrim të imët të pluhurit (heq 96.54% ndotës pas një përdorimi) / Teste klinike të përfunduara për përmirësimin e pikave të zeza / pikave të bardha (29.12%) /

Si të përdorni: Aplikoni një sasi të përshtatshme me duar të thata dhe masazhojeni në fytyrë të thatë per disa minuta. Shtoni ujë për të emulsifikuar*, vazhdoni masazhimin derisa të hiqet përbërja. Shpëlajeni me ujë të ngrohtë dhe vazhdoni me pjesen tjeter te rutines.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi