Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER PHYTO RELIEFULTM CICA CREAM 80 ML

Lek 3,290
Një krem qetësues hidratues, i lehtë që qetëson lëkurën e ndjeshme me Centella Asiatica dhe formon një barrierë mbrojtëse ndaj lagështirës për të rivendosur gjendjen e shëndetshme të lëkurës me përbërës të tillë si Panthenol dhe Ceramides.

• Përmban Kompleksin 8-Relieful, një përzierje e veçantë përbërësish qetësues që sjell lehtësim për lëkurën të përflakur dhe të irrituar.
• Formula e butë acidike e balancuar me pH e mban lëkurën të shëndetshme duke optimizuar ekuilibrin vaj-lagështi të lëkurës.
• Hidratues ditor hipoallergjik, i testuar dermatologjikisht, pa alkool, pa aroma, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i sigurt për lëkurë të ndjeshme.

Si të përdorni:
Në hapin e fundit të kujdesit për lëkurën, merrni një sasi të madhe të një çerek me shpatull dhe aplikojeni butësisht në të gjithë fytyrën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi