Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER Phyto Relieful Cica Ampoule" 50ml

Lek 2,590

Phyto Relieful Cica Ampoule eshte nje ampule shume e perqendruar qe synon kujdes intensiv ndaj lekurave akneike, te inflamuara dhe te skuqura. Ampula permban  8-Relieful Complex™": 8 përbërës të veçantë qetësues që sjellin qetesim te menjehershem për lëkurën e përflakur dhe të irrituar! Ampula qetësuese ofron efekte të përforcuara qetësuese me një përqendrim të lartë të ujit të gjetheve Centella Asiatica, ekstraktit Centella Asiatica dhe Madecassoside. Krahas ketyre perberesve, eshte gjithashtu e pasur ne Niacinamide, Beta Glucan, Acid hialuronik dhe nje sere ekstraktesh te tjera bimore qe zbehin shenjat e akneve dhe nxisin sintezen e prodhimit te kolagjenit. Formula e ampules e mban lëkurën tuaj të shëndetshme duke optimizuar ekuilibrin e vajit dhe lagështisë së lëkurës.

• Ampulë hipoalergjike, e testuar dermatologjikisht, pa alkool, pa aromë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, e sigurt për lëkurë të ndjeshme.
• Tekstura ujore që absorbohet shpejt është e mrekullueshme për përdorim të përditshëm dhe siguron një përfundim jo ngjitës dhe nuk le ndjesi yndyre.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi