Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER Phyto Relieful™ Cica Toner Pad 210ml

Lek 2,790


Çfarë është: Një toner shumëfunksional (toner dhe maskë) 7 cm me madhësi të madhe me Centella Asiatica dhe kompleks 8-Relieful për qetesim te menjehershem te lekures.

• Përmban Cica dhe Kompleksin 8-Relieful, një përzierje e veçantë e përbërësve qetësues me origjinë bimore që qetësojnë lëkurën e irrituar.
• Formulë e butë acidike e balancuar me pH për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme duke optimizuar ekuilibrin vaj-lagështi të lëkurës.

Qetëson, hidraton dhe përmirëson intensivisht strukturën e lëkurës me Kompleksin 8-Relieful dhe Centella Asiatica.
Ky tonik është bërë nga pambuk 100% i pastër që ngjitet shumë në lëkurë me një formulë vegane të balancuar me pH.
Mbushës 7 cm që përgatit lëkurën me kujdesin e përditshëm dhe ofron kujdes intensiv qetësues për zonat e ndjeshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi