Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER MIRACLE AGE REPAIR SERUM 60ml

Lek 5,990
Serumi Miracle Age eshte nje serum shume i koncentruar, ultra-hidratues dhe antioksidues, ideal per lekurat mature me elasticitet te humbur. Dy synimet kryesore të tij janë zbardhimi i tonit te lekures dhe trajtimi i rrudhave. Ai siguron përfitime anti-plakje duke vepruar ne shtresat e thella të lëkurës. Formuluar me Niacinamide për të ndriçuar lekuren dhe për të barazuar tonin e lëkurës dhe ekstrakte bimore qe ushqejne lekuren me antioksidantë të fuqishëm për të parandaluar dëmtimin nga radikalet e lira.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi