Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER MIRACLE AGE REPAIR EYE CREAM 20gr

Lek 5,790

Lëkura rreth syve tradhton moshën më shpejt, kështu që kërkon vëmendje të shtuar, duke qenë një zonë teper delikate. Kremi Miracle Age na vjen në ndihmë me një formulë fantastike.Ky  krem ​​ushqyes i koncentruar per zonen e syve ka veti te fuqishme rigjeneruese dhe antioksiduese. Formuluar me pesë përbërës fantastike: Ceramide NP, Lecitin, Niacinamide , Acid Hialuronik, Kolesterol dhe Adenozinë funksionale për korrigjimin e rrudhave për forcimin dhe plumbimin e zonës së ndjeshme të syve. Gjalpi Shea ndihmon në parandalimin e avullimit të lagështirës, përmirëson dhe rrit elasticitetin e lëkurës në zonën e syve. Nëse jeni duke kërkuar një krem ​​antirrudhe për zonen e syve, ky eshte i duhuri. Përbërësit aktivë përfshijnë kompleksin e vitaminës B, Niacinamide dhe ekstrakt jamballi për sytë rinorë dhe rrezatues.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi