Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER MIRACLE AGE REPAIR CREAM 50ml

Lek 4,590

Një krem ​​hidratues i fuqishem antirrudhe që shkrihet në lëkurë dhe absorbohet menjehere. Ky krem përmirëson dukshem elasticitetin, trajton rrudhat dhe vijat e imëta, ndricon tonin e lekures dhe hidraton intensivisht. Niacinamide, ceramide dhe adenosine kanë një efekt te fuqishem kundër plakjes, ndërsa vaji i arganit dhe panthenol sigurojnë qe hidratimi te mbetet ne lekure per nje kohe te gjate. Kremi permban gjithashtu ekstrakt kërpudhash nga phellinus linteus i cili ndihmon për të mbrojtur lëkurën nga radikalet e lira dhe për ti shtuar shkëlqimin lekurave mature . I përshtatem të gjitha llojet e lëkurave, veçanërisht lëkurat mature që kane nevojë për nje antirrudhe te fuqishme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi