Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER MIRACLE AGE REPAIR COTTON MASK (5ea)

Lek 1,990
Një maskë pambuku kjo që ndihmon në rritjen e lagështisë së nevojshme të lëkurës tuaj. E krijuar nga pambuku, një përbërës miqësor ky ndaj mjedisit, kjo formulë për riparimin e rrudhave nga Thank You Farmer fuqizohet nga 83% enzima të fermentuara për të ushqyer, ndihmuar në luftimin e linjave të imëta dhe për të marrë sërish shkëlqimin e munguar të lëkurës.
Formuluar me Niacinamide dhe Adenosine, për të inkurajuar një pamje të ndritur, formula e saj e zbutur ndihmon në luftimin e lëkurës së thatë dhe të dehidratuar. I mbushur me 18 vajra natyralë dhe pesë përbërës hidratues – si Glicerina, Ceramida dhe Acidi Hyaluronik – kjo maskë rikthen në mënyrë efektive shkëlqimin dhe lëkurën e bukur e plot jetë.

PËRBËRËSIT KRYESOR

*Pesë faktorë natyralë hidratues duke përfshirë Ceramidin NP, Lecithin, Glicerin, Acid Hyaluronik dhe Kolesterol për të dhënë lagështi në lëkurë.
*83% Enzima të fermentuara që ndihmojnë në ushqyerjen e lëkurës.
*Niacinamide dhe Adenosine që ndihmojnë në rritjen e shkëlqimit të lëkurës.
*Si dhe 18 vajra natyralë duke përfshirë Calendula dhe Bozhure për të ushqyer dhe shtuar lagështinë lëkurës.

Si të përdorni

Aplikojeni në fytyrë të pastruar pas tonifikimit për 15-20 minuta.
Hiqni maskën dhe masazhoni esencën e mbetur në lëkurë.

*Rekomandohet për lëkurën që ndjen thatësi ekstreme, vrazhdësi dhe mungesë lagështie e sebumi.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi