Glowyskinshop.com

Thank You Farmer Miracle Age Melawring Dual Balm 10gr

Lek 3,990
Balm i dyfishtë i krijuar per nje performancë të lartë që redukton rrudhat dhe prodhimin e melaninës. Shume praktik per tu perdorur dhe efikasitet shume i larte. Ideale për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar.
Formulimi: Një balm i fortë i ndarë në pjesë të bardha dhe të verdha

Vetite:
– Lifting i lëkurës rreth syve
– Reduktimi i pigmentimit
– Përmirësimi i elasticitetit të lëkurës
– Niveli i lagështisë
– Reduktimi i rrudhave të syve
– Rritja e qëndrueshmërisë
– I testuar dermatologjikisht dhe jo irritues

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi