Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER CENTELLA BALANCING STAR MASK (10ea)

Lek 2,990

Esencë hipoalergjike që është e rehatshme edhe për lëkurën e ndjeshme. Kjo esencë ofron efekt freskues të lëkurës.
Një fletë e hollë dhe transparente përmes së cilës lëkura mund të marrë frymë rehat, ngjitet në mënyrë të përsosur me lëkurën dhe i siguron asaj ushqyerjen dhe shkëlqimin e nevojshëm.
Kjo esencë ofron për ju hidratim intensiv, kujdes qetësues me raport të artë prej 5 përbërësish efektivë për lëkurën e shëndetshme e të ekuilibruar.

Si të përdorni

Pastrojeni strukturën e lëkurës me tonik pas larjes së fytyrës.
Aplikoni fletën e maskës në fytyrë pasi të keni përhapur dhe hequr një film mbrojtës.
Hiqeni fletën e maskës në 10-20 minuta dhe lyeni butësisht thelbin e majtë për përthithje më të mirë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi