Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER BE BEAUTIFUL PURE MAKEUP BASE

Lek 3,390
Beautiful Pure Make Up Base është një bazë grimi që korrigjon tonin për ton të përsosur dhe grim afatgjatë. I përdorur në të njëjtën mënyrë si një bazë normale, ky produkt është krijuar për të synuar në mënyrë specifike skuqjen, duke krijuar lëkurë më të qetë dhe më të tonifikuar!
Teknologjia Velvet Smoothing bllokon avullimin e lagështirës së përthithur në lëkurë dhe ajri përshkohet për të dhënë lëkurë të stampuar dhe të lagësht në të njëjtën kohë. Ngjyra ‘jeshile’ neutralizon lëkurën e kuqe/të prirur ndaj problemeve duke përdorur sistemin plotësues të ngjyrave, ndërsa pluhuri sferik zbut pabarazinë e lëkurës.
Mënyra e përdorimit: Pas përfundimit të rutinës së kujdesit të lëkurës, shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë derisa të përthithet. Ndiqni me grimin tuaj më pas.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi