Glowyskinshop.com

Thank You Farmer Bakuvita Revitalizing Ampoule 50ml

Lek 3,190
Zbuloni bukurinë e vërtetë të lëkurës tuaj me ampulën tonë që ndryshon lojën. I mbushur me përbërës ushqyes, ai ringjall dhe freskon lëkurën tuaj, duke ju lënë me një shkëlqim të shëndetshëm dhe rrezatues që kthen kokën. Përjetoni transformimin e dukshëm teksa zbut lëkurën tuaj, duke zbuluar një pamje me elastike dhe rinore që do të pëlqeni. E pasuruar me një formulë hidratuese, kjo ampulë hidraton shtresat më të thella të lëkurës tuaj, duke rikthyer lagështinë dhe vitalitetin për një çehre po aq të bukur sa ju.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi