Glowyskinshop.com

Thank You Farmer Bakuvita Barrier Cream 50ml

Lek 3,190
Ju prezantojmë kremin tonë të lehtë dhe hidratues, perfekt për ata që kërkojnë një përvojë freskuese të kujdesit të lëkurës. Ky krem bllokon pa mundim lagështinë, duke e mbajtur lëkurën tuaj të hidratuar dhe elastike gjatë gjithë ditës. Formuluar me përbërës të fuqishëm, forcon barrierën e lëkurës tuaj, duke zbuluar një shkëlqim të shëndetshëm dhe rrezatues. Plus, tekstura jo ngjitëse siguron një ndjesi komode, kështu që ju mund ta kaloni ditën pa u merakosur se lekura do ju yndyroset. Thuaj lamtumirë dëmtimeve mjedisore dhe problemeve sezonale të lëkurës – lëreni kremin tonë të rivendosë dhe riparojë lëkurën tuaj.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi