Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER Back To Pure Daily Foaming Gel Cleanser 200ml

Lek 2,590
Thank You Farmer Back To Pure Daily Foaming Gel Cleanser është nje larës i butë i fytyrës qe depërton thellë për të pastruar plotësisht papastërtitë dhe grimin pa e tharë lëkurën. Shkuma e lehtë përdor mikroflluska për të pastruar butësisht lekuren. Ekstrakti i rrënjës së jamballit ofron përfitime ndriçuese dhe ekstrakti i shegës me plot antioksidantë ndihmon në mbrojtjen e lëkurës dhe forcimin e saj nga stresi mjedisor. Do t'ju pëlqejë sa e freskët, e qetë dhe e shëndetshme ndihet lëkura juaj pas çdo larje! 
Formula jo irrituese përmban gjithashtu Ceramide NP dhe acid hialuronik që hidratojnë dhe mbrojne barrierën e lëkurës, kështu që është mjaft e butë për t'u përdorur çdo mëngjes dhe mbrëmje.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi