Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER BACK TO ICELAND CLEANSING WATER 270 ML

Lek 2,190 Lek 2,990
Një ujë pastrues ky i projektuar për të hequr gjurmët e grimit dhe papastërtitë, pa shkaktuar shtrëngim ose njolla të thata.
Uji pastrues ushqyes përmban 83% ekstrakt myshku Islandez në vend të ujit të zakonshëm për të ndihmuar në hidratimin, tonifikimin dhe largimin e sebumit të tepërt nga lëkura pa e lënë atë të thatë ose të shtrënguar.
Një ujë pastrimi i domosdoshëm, me një hap, i mbushur me 83% ekstrakt myshku të Islandës dhe 17% përbërës natyralë për të ofruar shumë veprim për lëkurë të shëndetshme.
E mban lëkurën të freskët dhe të hidratuar.

Si të përdorni:

Aplikoni sasinë e duhur në një copë pambuku, masazhoni butësisht për të hequr make up-in dhe pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi