Glowyskinshop.com

THANK YOU FARMER BACK TO ICELAND CLEANSING FOAM

Lek 1,890
Shkuma e bute e Thank You Farmer Back to Iceland është formuluar me 22% Ekstrakt Myshku islandez që ndihmon në ruajtjen e niveleve të lagështisë duke siguruar një pastrim të plotë pa e zhveshur lëkurën tuaj nga vajrat e saj të rëndësishëm natyrorë. Pastruesi kremoz shkumon një shkumë të butë që punon per te pastruar plotesisht , papastërtitë dhe sebumin e tepërt për të ndihmuar në pastrimin e poreve të bllokuara. Përmban gjithashtu Witch Hazel dhe Mente për të pastruar dhe freskuar poret në të njëjtën kohë, ndërsa glicerina dhe ekstraktet e farave të kakaos ndihmojnë në gjendjen dhe lënien e lëkurës suaj të ndihet e pastër dhe elastike.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi