Glowy Skin Albania

Supplement ZOO Series For Snacks Collagen + Hyaluronic Acid + Placenta 150T

Lek 2,490


Ju prezantojme me serine e suplementeve ZOO Series For Snacks Collagen + Hyaluronic Acid + Placenta. Zgjidhja juaj e preferuar për të ushqyer lëkurën tuaj nga brenda jashtë!

ZOO Series For Snacks Collagen + Hyaluronic Acid + Placenta është një suplement i shijshëm që përtypet lëtësisht pa ujë. Përbërësit janë Kolagjeni 200mg, Acidi Hialuronik 1mg, Ekstrakti i Placentës 5mg dhe Vitamina C 80mg. 

Ky suplement zbukurues është ideal për ata që përpiqen të mbajnë lëkurë të bukur dhe të shëndetshme. Promovon rigjallërimin dhe rinovimin e lëkurës nga brenda. Ai vonon procesin e plakjes, përmirëson tonin e lëkurës dhe e bën lëkurën të tendosur, elastike dhe të zhdërvjellët. Tabletat e shijshme të përtypshme pa ujë përmbajnë:

-200mg kolagjen – i quajtur “eliksiri i rinisë”, siguron një rritje të hidratimit të lëkurës, elasticitetit, densitetit dhe qëndrueshmëri
-1mg acid hialuronik – është një lloj mukopolisakaridi qe ndërton matricën jashtëqelizore i cili ka veti lidhëse për ujin. Ndihmon në përmirësimin e nivelit të hidratimit dhe butësisë së lëkurës, si dhe në parandalimin e rrudhave
-5mg placentë - është një antioksidant i fuqishëm, përmirëson gjendjen dhe tonin e lëkurës, ndriçon dhe redukton rrudhat e para. I pasur me vitamina E, A, C, B2, B12 dhe acid folik.

Paketa përmban 150 kapsula të lehta të përtypshme me shije pjeshke.
Rekomandohet konsumi i dy tabletave në ditë! 


Përjetoni sinergjinë e kolagjenit, acidit hialuronik dhe ekstraktit të placentës në një snack të vetëm! 

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi