Glowyskinshop.com

Etude House Super Slim Proof Brush Liner #02 Brown

Lek 1,190

Një eyeliner komod, waterproof, i cili krijon sy te definuar dhe natyralë.I fortë kundër ujit dhe yndyrës, ju mundëson një look të bukur i cili zgjat gjithë ditën.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi