Glowyskinshop.com

Sungboon Editor Silk Peptide Intensive Lifting Ampoule 35ml

Lek 2,990 Lek 4,590
Rrudhat? Rrudhat kush? Falë Ampulës së Peptidit të Mëndafshit të SUNGBOON EDITOR, ju mund t'i jepni lamtumirën shenjave të padëshiruara të plakjes. Kjo çudi e vogël jo vetëm që trajton rrudhat e thella dhe të lehta me 19 efektet e saj të përmirësimit të lekures, provuar klinikisht, por gjithashtu ju jep një efekt të menjëhershëm ngritës të lëkurës që do t'i bëjë miqtë tuaj të pyesin nëse keni bërë një nderhyrje të fshehtë të fytyrës. Jo vetëm që jep një efekt të menjëhershëm lifting të lëkurës që do t'ju bëjë të dukeni të freskët dhe të mrekullueshëm, por gjithashtu kujdeset për ato rrudha të thella bezdisëse me kompleksin e tij të patentuar të mëndafshit dhe 13 lloje peptidesh. Dhe nuk kemi mbaruar akoma - Volufiline i shtuar siguron që lëndët ushqyese të futen thellë në lëkurë, duke rritur elasticitetin dhe duke reduktuar skuqjen. Thuaj lamtumirë plakjes dhe përshëndetje për një teksture më të butë dhe rinore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi