Glowyskinshop.com

Sungboon Editor Green Tomato Pore Lifting Ampoule 50ml

Lek 3,490
Ju prezantojme ampulën tonë inovatore me 3 funksione, zgjidhjen tuaj gjithëpërfshirëse për kujdesin e lëkurës për lëkurë të përsosur. E krijuar për të trajtuar shqetësime të shumta, kjo ampulë ofron kujdes të avancuar për poret, një efekt ngritës dhe efekt eksfolues. E pasuruar me kolagjen të hidrolizuar, kjo ampule depërton pa mundim në lëkurë për absorbim të shpejtë, duke dhënë rezultate të fuqishme. Formula unike përmban gjithashtu Anti Sebum P për të kontrolluar në mënyrë efektive sebumin e tepërt, duke hequr në mënyrë efektive mbetjet e lëkurës dhe duke promovuar një teksture të lëmuar me PHA. Me shtimin e Niacinamidit, lëkura juaj do të përjetojë një efekt rrezatues dhe ndriçues. Allantoin siguron një përvojë qetësuese pa lënë mbetje yndyrore.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi