Glowyskinshop.com

Sungboon Editor Black Ginger Sebum Control Essence 30ml

Lek 3,490
Zbuloni një përparim në kujdesin e lëkurës me Esencën tonë të Kontrollit të Sebumit që ofron kujdes të pashembullt për poret. E formuluar me përbërësit më të mirë, duke përfshirë xhenxhefilin e zi nga Tajlanda dhe CICA-TOIN, kjo esencë intensive zbut dhe ushqen lëkurën, duke siguruar një efekt hidratues afatgjatë deri në 48 orë. Zhyt lëkurën tuaj në një ndjesi ftohjeje që ndihmon në kontrollin e prodhimit të tepërt të sebumit, ndërsa anti-sebum P inovativ zvogëlon madhësinë e poreve, duke e lënë lëkurën tuaj dukshëm të rafinuar. Përjetoni fuqinë transformuese të esencës sonë me ngjyrë kafe të hapur, me teksturën e saj të dendur që rrit elasticitetin e lëkurës. Formula përmban 5 lloje të kompleksit hidratues për të rimbushur dhe hidratuar thellësisht lëkurën tuaj, duke zbuluar një çehre rrezatuese dhe të shëndetshme.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi