Glowyskinshop.com

SULWHASOO Overnight Vitalizing Mask 35ml Mini

Lek 1,690

Bëhuni gati për t'u zgjuar me një fytyrë që duket sikur sapo ka qenë në një spa luksoz korean! Maska speciale e gjumit është perbërë me barishte të çmuara tradicionale koreane që do t'i japin lëkurës tuaj të gjithë lagështinë dhe ushqimin që mund t'i nevojitet ndonjëherë. Kjo maskë luksoze koreane e gjumit përmban formulën ekskluzive Nutritive RED Elixir™ të Sulwhasoo, me ekstrakte xinxife dhe shege që ndihmojnë në forcimin e barrierës së lagështisë së lëkurës. 

Tekstura e kremit krijon një shtresë të butë jo ngjitëse mbi lëkurë, duke reduktuar humbjen e lagështirës gjatë natës dhe duke furnizuar lëkurën me shumë lëndë ushqyese. Aroma relaksuese e bimëve koreane ofron një përvojë të këndshme të kujdesit të lëkurës gjatë natës.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi