Glowyskinshop.com

SULWHASOO Essential Balancing Daily Routine Set

Lek 9,990 Lek 12,990

Zhbllokoni potencialin rinor të lëkurës tuaj me linjën Essential balancing më të shitur të Sulwhasoo. Një set luksoz për kujdesin e lëkurës i formuluar me Kompleksin Balancues JAUM për të rivendosur ekuilibrin në lëkurë. Ky set për kujdesin e lëkurës është i formuluar me barëra tradicionale koreane si xhensen i kuq, hardhi martese, ekstrakte lulesh dhe mjaltë. Këta përbërës japin lagështi dhe ushqim të thellë për të zbuluar lëkurën me shkëlqim, të lëmuar dhe të gjallë duke përmirësuar elasticitetin e lëkurës, zbehjen e rrudhave dhe linjat e holla për një lekure rinore.

Seti permban:

1x Sulwhasoo - Essential Balancing Water EX - 125ml
1x Sulwhasoo - Essential Balancing Water EX - 15ml
1x Sulwhasoo - Essential Balancing Emulsion EX - 125ml
1x Sulwhasoo - Essential Balancing Emulsion EX - 15ml
1x Sulwhasoo - Essential Firming Cream EX - 15ml
1x Sulwhasoo - First Care Activating Serum EX - 8ml

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi