Glowyskinshop.com

Sulwhasoo Concentrated Ginseng Renewing Creamy Mask EX

Lek 1,490
Riktheni shkëlqimin dhe elasticitetin në lëkurë dhe thuani jo linjave të holla dhe rrudhave. Kjo maskë pambuku kundër plakjes eshte e mbushur me kremin rinovues të koncentruar të xhensenit nga Sulwhasoo. Një përzierje e Komponimit K dhe Ginsenoside qe trajton shenjat e linjat e holla, strukturën e pabarabartë te lëkurës. Nëse përdorni nje maske çdo ditë, lëkura juaj do të duket më e ndritshme, me elastike dhe më e pastër.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi