Glowyskinshop.com

SOME BY MI Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask

Lek 290
Një fletë maskë përmban një shishe ampoule të pasur me ekstrakte natyrale.Teknologjia Derma Seal e mban produktin vetëm brenda në lëkurë. Me ekstrakt Tea Tree 10,000ppm, Centella Asiatica 10,000ppm maska ka efekt qetësues, pastron dhe ngushton poret si dhe shplodh lëkurën e stresuar. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi