Glowyskinshop.com

SOME BY MI Hyaluron Moisturizing Glow Luminous Ampoule Mask

Lek 290
Një fletë maskë përmban një shishe ampoule të pasur me ekstrakte natyrale.Teknologjia Derma Seal e mban produktin vetëm brenda në lëkurë. Me acid hialuronik të trefishtë dhe Jeju Oxygen Water e kthejnë lëkurën në shkëlqyese dhe të hidratuar. Aplikojeni në fytyrë dhe lëreni të veprojë për 15-20 minuta.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi