Glowyskinshop.com

Some by mi Yuja Niacin 30 days Miracle Brightening Sleeping Mask 60gr

Lek 2,390

SOME BY MI Yuja Niacin 30 Days Miracle Brightening Sleeping Mask është një maskë gjumi 2-në-1 që ndriçon dhe hidraton lëkurën ndërsa flini. I pasuruar me 70% ekstrakt yuja (citron), i cili përmban 3 herë më shumë Vitaminë C se një limon, për të rimbushur dhe ndriçuar lëkurën me shkëlqim. Niacinamide, arbutin dhe glutathione ndihmojnë në njëtrajtimin e tonit të lëkurës tuaj, ndërsa 10 lloje vitaminash ushqejnë dhe qetësojnë lëkurën tuaj gjatë gjumit.

Kujdes special për ndriçimin → Përmban Niacinamide, një përbërës për efekte ndriçuese dhe Ekstrakt Yuja (agrume) nga Goheung, një përbërës efektiv për ushqim dhe hidratim

Ndriçues, hidratues 2 në 1 → Përmban përbërës ndriçues të plotësuar me përbërës hidratues të patentuar që ndihmon lëkurën të shkëlqejë dhe të hidratohet

Aromë natyrale nga Yuja e ëmbël dhe e freskët → Një aromë 100% e vërtetë natyrale nga lëvozhga e Yuja (citron) ju ndihmon të bëni një gjumë të mirë natën

Kujdesi i freskët për gjumin → Tekstura e lehtë dhe formula që përthithet shpejt nuk do të lënë asnjë njollë në jastëkun tuaj.

Përbërësit :

Ekstrakt Goheung Yuja (qitro) 70% → I pasur me lëndë ushqyese dhe lagështi, ekstraktet e citronit rrisin nivelet e lagështisë dhe japin lëmim të lëkurës.

Niacinamide 5% → Përmban 5% të përbërësit zbardhues të lëkurës për të rritur efektin e ndriçimit

Glutathione / Arbutin → Ndihmon në dizajnimin e lëkurës rrezatuese, të butë si petale, të lëmuar.

10 lloje vitaminash → Zbutni lëkurën tuaj të stresuar nga stimujt e jashtëm.

Gjatë natës kur lëkura pushon, ajo siguron përqendrim të lartë të vitaminës dhe energjisë hidratimi që përmirëson shenjat e plakjes dhe shkëlqimin e përgjithshëm të lëkurës për lëkurë të shëndetshme dhe më të fortë.

Produkte të ngjashme

Produktet që keni parë së fundmi